Команда


Shlinchak

Віктор Шлінчак, засновник та голова правління Інституту світової політики – одного з провідних українських аналітичних центрів. Cпеціалізується на оцінках внутрішньо- та зовнішньополітичних процесів, а також дослідженні світового досвіду у сферах управління державою, антикорупційного законодавства, зовнішньої політики. Політичний журналіст з 20-літнім стажем. Також висвітлював події у «гарячих точках» в країнах колишньої республіки Югославія та Ізраїлі. Медіа-менеджер. Протягом п’яти років (2005-2010 pp.) очолював один з найбільших інформаційних холдингів України «Главред-медіа». З 2010 року – співвласник та керівник інформаційного агентства «Главком».

 


Mahda

Євген Магда, директор Інституту світової політики. Кандидат політичних наук, доцент. У 1996 році закінчив з відзнакою Київський національний університет імені Тараса Шевченка, у 2006 році – захистив кандидатську дисертацію на тему «Регіональний конфлікт на Близькому Сході у глобальному контексті». Доцент Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського, де читає курси «Політконсалтинг, передвиборчі технології та політична реклама», «Діяльність медіа в умовах гібридної війни», «Міжнародний імідж України». Автор досліджень «Гібридна війна: вижити та перемогти» (Харків, 2015), «Гібридна агресія Росії: уроки для Європи» (Київ, 2017). Разом з Тетяною Водотикою написав книжку «Ігри відображень: якою Україну бачить світ» (Харків, 2016). У 2017 році у видавництві «Клуб сімейного дозвілля» вийшла книжка «Шостий. Спогади про майбутнє» – дослідження про українських президентів. З квітня 2017 року – член Громадської ради при МЗС України.

 


Ishchenko

Наталія Іщенко, заступник директора Інституту світової політики. Прийшла в політичну журналістику в 1994 р., була кореспондентом провідних українських ЗМІ. З кінця 1990-х до середини 2010-х рр. працювала в сфері політичного та медіа-консалтингу. З 2014 р. є активним інформаційним волонтером. В 2014 році була одним з кураторів фотовиставки «Донбас: війна та мир», яка експонувалася в Європарламенті в Брюсселі і в інших європейських столицях. В 2016 р. була одним з організаторів міжнародної програми з вивчення досвіду Хорватії щодо мирної реінтеграції окупованих територій. Є постійним автором газети «День», пише для «Урядового кур’єру» та інтернет-видання «Європейська правда». Готує дослідження для аналітичних центрів. Спеціалізація – конфлікти на пострадянському просторі та в колишньої Югославії; медіа та комунікації. В 2017 році стала Лауреатом Премії імені Джеймса Мейса за громадянську позицію в публіцистиці.

 


Bielieskov

Микола Бєлєсков, заступник директора Інституту світової політики. У 2016 році здобув диплом магистра з відзнакою за спеціальністю «Міжнародні відносини». В цьому ж році розпочав роботу в Інституті світової політики. Автор досліджень про українсько-японські і українсько-британські відносини, військову допомогу Україні в умовах російської агресії, проблематику нейтралітету. Сфера досліджень: зовнішня політика великих держав, українсько-американські відносини, військовий вимір міжнародних відносин.