Публікації

b-00000483-a-00000213
Інститут світової політики закликає Президента звільнити із займаних посад Голову Державної прикордонної служби України та Голову Служби безпеки України у зв`язку з інцидентом навколо затримання керівника представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Ніко Ланге

11:35 29-6-2010

Інцидент навколо цього затримання не тільки завдає серйозної шкоди відносинам України з Німеччиною, яка є ключовою європейською країною, але й з Європейським Союзом загалом. \
Якщо Президент не дасть належної оцінки інциденту та не зробить відповідних кадрових кроків, це означатиме його згоду з діями вищезазначених осіб.

Інститут світової політики також переконаний, що підготовка до депортації відомого німецького експерта вкрай негативно позначиться на підготовці офіційного візиту Президента України Віктора Януковича до Німеччини.

У ситуації, що склалася, Інститут світової політики вважає за необхідне термінове проведення спеціального засідання Верховної Ради України, на якому мають бути заслухані з даного питання міністр закордонних справ Костянтин Грищенко, Голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин та Голова Служби безпеки України Валерій Хорошковський.