Публікації

ІСП став співорганізатором дискусії Європейська комунікація
Європейська комунікація у новому регіональному безпековому контексті

18:34 15-2-2017

22 лютого ІСП спільно з молдовською Асоціацією зовнішньої політики (APE) презентує аналітичний звіт щодо комунікування європейської інтеграції у новому регіональному безпековому контексті.

За два дні до цього, 20 лютого, дослідження буде презентовано у Кишиневі. Детальніше читайте тут (англійською мовою).

У реалізації проекту брали участь експерти з 7 країн (Чехії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови, Грузії та України). Ціль підсумкової дискусії за участі експертів країн-учасниць проекту обговорити основні висновки дослідження, а також виклики, які сьогодні стоять перед Грузією, Молдовою та Україною у сфері європейської комунікації.

Захід відбудеться 22 лютого 2017 року о 9.30 – 12.30 в Radisson Blu Hotel (вулиця Братська, 17-19).

У дослідженні проаналізовано комунікаційні стратегії, які застосовуються/застосовувалися в Україні, Молдові, Грузії, а також позитивний досвід країн Вишеградської четвірки. Предметом аналізу стали не лише інформаційні кампанії, ініційовані урядовими інститутами, а й неурядовими організаціями та ЗМІ. Автори дослідження сформулювали детальні рекомендації для покращення стратегії комунікації європейської інтеграції.

Проект «Підтримка Вишеградською четвіркою комунікаційної стратегії для Молдови, Грузії та України щодо реалізації Угоди про асоціацію та Угоди про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі» координується Асоціацією зовнішньої політики (Молдова) за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду. Погляди, виражені під час заходів та у публікаціях, відображають думки учасників/авторів і не обов’язково відображають погляди Міжнародного Вишеградського Фонду. Більше інформації про проект можна знайти на вебсайті проекту

Інститут світової політики є українським партнером проекту.

Контактна особа: Дарія Гайдай (daria.gaidai@gmail.com)