Катерина Зарембо поділилася перспективами участі України у сфері безпеки Європейської політики сусідства в Брюсселі
06 лютого, 2017
31 січня 2017 року заступник директора Інституту світової політики, Катерина Зарембо, взяла участь в консультації громадянського суспільства “Огляд Європейської політики сусідства. Імплементування сфери безпеки” (Брюссель, Бельгія)
Експерти оцінили динаміку відносин України з ЄС, США, Росією та Китаєм
01 лютого, 2017
Протягом жовтня-грудня 2016 року найбільш інтенсивно розвивалися відносини України з Європейським Союзом. Водночас, незважаючи на певні негативні тенденції, позитивну динаміку вдалося зберегти на всіх напрямках.
Експерт Інституту світової політики взяв участь в дискусії щодо підсумків виконання проекту WOSCAP
25 січня, 2017
Сергій Солодкий, перший заступник директора Інституту Світової політик, взяв участь в порівняльному і комплексному аналітичному воркшопі: “Можливості ЄС щодо миробудівнитваі та запобіганню конфліктів за допомогою “загальнодержавного підходу суспільства” (‘Whole-Of-Society Approach’).
ІСП визначив свій порядок денний на 2017 рік
20 січня, 2017
Інститут світової політики провів своє традиційне щорічне опитування серед офіційних осіб, українських та іноземних експертів, дипломатів, журналістів та громадських діячів.
Зовнішньополітичний форум (фото, відео)
21 грудня, 2016
21 грудня, напередодні Дня працівників дипломатичної служби України, ІСП провів підсумкову дискусію у рамках проекту «Аудит зовнішньої політики України».
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.