Презентація та обговорення результатів соцопитування "Якою побачили Україну гості Євробачення 2017?"
18 травня, 2017
24 травня Інститут світової політики презентував результати соціологічного опитування іноземних гостей пісенного конкурсу Євробачення 2017, проведе компанією GfK Ukraine на замовлення ІСП.
Публічне обговорення "Місія здійсненна? Аудит зусиль ЄС у реформуванні сектору цивільної безпеки"
23 березня, 2017
23 березня Інститутом світової політики було проведено публічне обговорення на тему: "Місія здійсненна? Аудит зусиль Європейського Союзу у реформуванні сектору цивільної безпеки в Україні".
ІСП взяв участь в Українській Лабораторії в Брюсселі 2017
01 березня, 2017
Аналітик Дарія Гайдай представила Інститут світової політики в "Українській Лабораторії 2017: Ярмарок проектних ідей на підтримку реформ в Україні", організованій Офісом зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі 22 лютого.
Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.