ІСП взяв участь у зустрічі щодо НАТО, ініційованій Віце-прем'єром
17 травня, 2016
Альона Гетьманчук, директорка Інституту світової політики, взяла участь в експертному обговоренні євроатлантичної інтеграції України, організованому офісом Віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.
Семінар "Комунікаційна стратегія щодо реалізації Угоди про асоціацію"
10 травня, 2016
12 травня 2016 року Інститут світової політики провів робочий семінар для обговорення комунікаційних стратегій, які застосовуються в Україні для покращення обізнаності населення щодо процесу євроінтеграції.
ІСП презентував "Аудит зовнішньої політики: Україна-Угорщина"
20 квітня, 2016
20 квітня Інститут світової політики провів публічні дебати "Україна-Угорщина: на шляху до збалансованого партнерства", під час яких презентував дослідження "Аудит зовнішньої політики: Україна-Угорщина".
Аналітик ІСП виступив на америкознавчій мультидисциплінарній конференції у Львові
15 квітня, 2016
12 квітня Іван Мединський, аналітик ІСП, виступив з доповіддю на Третій американознавчій мультидисциплінарній конференції "Чверть століття українсько-американської дружби: досвід гідний майбутнього".
Гетьманчук: необхідно включити Україну в опитування Євробарометра
14 квітня, 2016
Директорка ІСП Альона Гетьманчук взяла участь у панельній дискусії «Лобіювання українських інтересів в ЄС: що ми дізналися з референдуму в Голландії?», яка відбулася у рамках Київського безпекового форуму 14 квітня.
ІСП презентував "Аудит зовнішньої політики: Україна-Туреччина" (фото)
13 квітня, 2016
13 квітня Інститут світової політики провів публічні дебати "Україна-Туреччина: новий Чорноморський союз?", під час яких презентував дослідження "Аудит зовнішньої політики: Україна-Туреччина".
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.