Про нас

Місія

Місія Інституту світової політики (ІСП) полягає в розробці аналітичних досліджень та здійсненні проектної діяльності для просування європейських стандартів та практик в Україні, а також для зростання підтримки лідерами громадської думки, офіційними особами ЄС і НАТО європейської та євроатлантичної перспективи України.

Бачення Інституту світової політики: Україна має бути інтегрованою в Євросоюз і НАТО. Під інтеграцією ми вбачаємо не стільки формалізоване членство, скільки запозичення найкращих стандартів і практик для фактичної приналежності України до євроатлантичного ціннісного простору.

Згідно зі своїм Стратегічним планом розвитку на 2015-2017 роки, Інститут світової політики має три стратегічні пріоритети:

  1. Успішна, стала реалізація європейської інтеграції України
  2. Посилення впливу на покращення безпекової ситуації в регіоні
  3. Покращення організаційної спроможності ІСП
Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.