Публікації / Проекти IWP

«Все суспільство заради запобігання конфліктів і миробудівництва» (WOSCAP)
Інститут світової політики і дев'ять інших інституційних партнерів спільно запустили проект «Все суспільство заради запобігання конфліктів і миробудівництва» (WOSCAP) у рамках програми Європейського Союзу «Горизонт 2020».
Підтримка Вишеградською четвіркою комунікаційної стратегії для Молдови, Грузії та України
Інститут світової політики спільно з партнерами з Польщі, Угорщини, Словаччини, Чехії, а також Грузії та Молдови при підтримці Вишеградського фонду здійснює проект «Підтримка Вишеградською четвіркою комунікаційної стратегії для Молдови, Грузії та України щодо реалізації Угоди про асоціацію та Угоди про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі».
Нова європейська політика: заповнюючи прогалини в інформації
У 2015 році Інститут світової політики почав реалізовувати проект "Нова європейська політика: заповнюючи прогалини в інформації". Мета проекту - підвищення проінформованості мешканців ЄС про важливість підтримки реформ в Україні та сприяння проєвропейським реформам всередині України.
Євроатлантичний вимір
З перших днів свого існування Інститут світової політики чітко задекларував свою підтримку курсу на поглиблення співпраці між Україною та Північноатлантичним альянсом як гарантії безпеки України.
Нова європейська політика
Із січня 2013 року Інститут світової політики втілює проект «Нова європейська політика». Мета проекту – роз'яснення українцям ключових переваг європейської інтеграції України. Головне завдання – дати конкретні рецепти розбудови успішної держави.
Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.