Новини

ІСП став співорганізатором дискусії "Європейська комунікація у новому регіональному безпековому контексті"
28 лютого, 2017
22 лютого ІСП спільно з молдовською Асоціацією зовнішньої політики (APE) провів дискусію "Європейська комунікація у новому регіональному безпековому контексті", під час якої презентував аналітичний звіт щодо комунікування європейської інтеграції.
Катерина Зарембо взяла участь у консультаціях щодо безпекової складової Європейської політики сусідства
06 лютого, 2017
31 січня 2017 року заступниця директора Інституту світової політики Катерина Зарембо взяла участь у консультаціях з громадянським суспільством “Огляд Європейської політики сусідства. Імплементування сфери безпеки” (Брюссель, Бельгія)
Експерти оцінили динаміку відносин України з ЄС, США, Росією та Китаєм
01 лютого, 2017
Протягом жовтня-грудня 2016 року найбільш інтенсивно розвивалися відносини України з Європейським Союзом. Водночас, незважаючи на певні негативні тенденції, позитивну динаміку вдалося зберегти на всіх напрямках.
Експерт Інституту світової політики взяв участь у дискусії щодо результатів виконання проекту WOSCAP
25 січня, 2017
Сергій Солодкий, перший заступник директора Інституту світової політики, взяв участь у порівняльному і комплексному аналітичному воркшопі: “Можливості ЄС щодо миробудівнитва та запобігання конфліктам за допомогою підходу “усе суспільство в цілому” (‘Whole-Of-Society Approach’).
ІСП визначив свій порядок денний на 2017 рік
20 січня, 2017
Інститут світової політики провів своє традиційне щорічне опитування серед офіційних осіб, українських та іноземних експертів, дипломатів, журналістів та громадських діячів.
Зовнішньополітичний форум (фото, відео)
21 грудня, 2016
21 грудня, напередодні Дня працівників дипломатичної служби України, ІСП провів підсумкову дискусію у рамках проекту «Аудит зовнішньої політики України».
Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.