Новини

ІСП провів публічну дискусію "Аудит зовнішньої політики: Україна-Литва" (фото, відео)
14 грудня, 2016
13 грудня Інститут світової політики та Посольство Литовської Республіки провели публічну дискусію, присвячену українсько-литовським відносинам, приурочені до 25-річчя відновлення дипломатичних відносин між Литвою і Україною.
Аналітик ІСП: у відносинах України та Угорщини помітна позитивна динаміка
07 грудня, 2016
Події останніх кількох місяців продемонстрували дуже позитивну динаміку у відносинах України та Угорщини. Про це йшлося у виступі аналітика ІСП Дарії Гайдай на Міжнародній науково-практичній конференції «Україна-Угорщина: 25 років дипломатичних відносин».
ІСП став співорганізатором міжнародної конференції у Берліні щодо безпеки кордонів
06 грудня, 2016
Інститут світової політики став співорганізатором міжнародної конференції "Безпека кордонів у Східній Європі: уроки для НАТО і партнерів", що відбулася у Берліні 1-2 грудня 2016 року.
ІСП провів міжнародний круглий стіл "Як розмінувати українсько-польську історію?" (фото, відео)
02 грудня, 2016
2 грудня ІСП у партнерстві з Центром польських та європейських студій НаУКМА організував міжнародний круглий стіл щодо українсько-польського історичного діалогу у день офіційного візиту Президента України до Польщі.
Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.