Новини

ІСП взяв участь в Ukrainian Silk Road Forum 2016
07 листопада, 2016
Місяць тому Інститут світової політики презентував аудит відносин між Україною та Китаєм. Сьогодні Сергій Солодкий, перший заступник директора ІСП, узяв участь у Ukrainian Silk Road Forum.
Аналітикиня ІСП взяла участь у шостому засіданні Мінського діалогу
07 листопада, 2016
Аналітикиня Інституту світової політики Дарія Гайдай взяла участь у шостому засіданні Мінського діалогу, що відбулося 1-2 листопада у білоруській столиці. Темою міжнародної експертної конференції стало "Майбутнє Східної Європи і Південного Кавказу: на перетині зовнішньої політики, безпеки і бізнесу "
ІСП став співорганізатором робочих візитів експертів РПР до Праги та Берліну
03 листопада, 2016
Аналітик Інституту світової політики Микола Бєлєсков 24-28 жовтня 2016 року перебував із робочим візитом у Берліні і Празі у складі делегації експертів Реанімаційного пакету реформ.
ІСП став координатором "Індексу європейської інтеграції країн Східного партнерства"
03 листопада, 2016
Інститут світової політики став координатором проекту "Індекс європейської інтеграції країн Східного партнерства" від України. 1 листопада у Києві відбулася зустріч експертів, які братимуть участь у підготовці дослідження.
У Брюсселі презентовано "Аудит імплементації Мінських угод"
19 жовтня, 2016
18 жовтня ІСП разом з партнерами з інших аналітичних центрів презентував у Брюсселі аналітичну записку "Не так все тихо на Східному фронті: аудит Мінських домовленостей та варіанти реінтеграції України".
Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.