Публікації

Як світ підтримує Україну (Інфографіка)

04:17 15.09.14
Експерти Інституту світової політики проаналізували обсяги реальної підтримки України міжнародною спільнотою.

Повний текст аналітичної записки "Україна – не одна. Як світ допомагає українцям протистояти агресії Росії" українською та англійською мовами у PDF-форматі можна завантажити тут.

Із початку російської агресії Україні надали різного роду допомогу більше 20-ти країн. Майже усі країни Центрально-Східної Європи надали Україні допомогу чи то у вигляді гуманітарних вантажів, чи оплатили лікування українських військових. Рекордсмени з надання допомоги – США, Канада, Британія, Швеція, Норвегія та Швейцарія, які у цілому виділили понад 170 млн. дол. До цієї суми не включені 48 млн. долл., про виділення яких заявили у Білому Дому на початку червня (потребує погодження з Конгресом США) та 500 млн. євро, які пообіцяла Ангела Меркель на відновлення Донбасу .

У свою чергу Євросоюз затвердив пакет фінансової допомоги Україні на 11 млрд євро, що дорівнює півтора річного бюджету Латвії. Уже сьогодні Києву виділили 2,350 млрд євро на макрофінансову допомогу, проведення реформ у системі судочинства та державного управління, секторальну бюджетну підтримку, боротьбу з корупцією, реалізацію положень Угоди про асоціацію та ін.

Зовнішньополітичний форум
21 грудня, напередодні Дня працівників дипломатичної служби України, ІСП проведе підсумкову дискусію у рамках проекту «Аудит зовнішньої політики України».
Аудит зовнішньої політики «Україна-Литва»
Інститут світової політики та Посольство Литовської Республіки організовують 13 грудня публічні дебати, присвяченні українсько-литовським відносинам, приурочені до 25-річчя відновлення дипломатичних відносин між Литвою і Україною.
Як протидіяти агресії з обмеженими ресурсами: 10 рекомендацій
05 грудня, 2016
На основі дослідження «Безпека перехідного періоду. Як протидіяти агресії з обмеженими ресурсами» Інститут світової політики розробив десять рекомендацій, виконання яких сприятиме посиленню безпеки України.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.