Новини

ІСП на міжнародній конференції для аналітичних центрів

04:58 04.12.14
Експерти Інституту світової політики взяли участь у міжнародній конференції для аналітичних центрів, що відбулася 4 грудня у місті Києві.

Учасники заходу обговорили найактуальніші питання в роботі українських аналітичних центрів, зокрема взаємодію з органами влади, іншими замовниками аналітичної продукції та шляхи посилення впливу аналітичних центрів в Україні.

Директор ІСП Альона Гетьманчук виступила модератором першої панелі, присвяченій ролі аналітичних центрів у новому політичному середовищі.

Також для учасників конференції було організовано серію майстер-класів та презентацій кращих іноземних та українських практик.

Перший заступник директора ІСП Сергій Солодкий провів майстер-клас з налагодження ефективної комунікації зі ЗМІ.

Міжнародна конференція для аналітичних центрів відбулася у рамках «Ініціативи з підтримки аналітичних центрів», яка впроваджується МФ «Відродження» у партнерстві з Фондом аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Шведської агенції з міжнародного розвитку (SIDA).

Зовнішньополітичний форум
21 грудня, напередодні Дня працівників дипломатичної служби України, ІСП проведе підсумкову дискусію у рамках проекту «Аудит зовнішньої політики України».
Що після Будапештського меморандуму?
5 грудня, в річницю підписання Будапештського меморандуму, Інститут світової політики проведе презентацію та обговорення дослідження ІСП щодо можливостей посилення безпеки України.
Як протидіяти агресії з обмеженими ресурсами: 10 рекомендацій
05 грудня, 2016
На основі дослідження «Безпека перехідного періоду. Як протидіяти агресії з обмеженими ресурсами» Інститут світової політики розробив десять рекомендацій, виконання яких сприятиме посиленню безпеки України.
Безпека перехідного періоду. Як протидіяти агресії з обмеженими ресурсами
05 грудня, 2016
Дослідження ІСП щодо безпекових можливостей України у межах п’яти моделей: співпраця з НАТО, регіональні безпекові утворення, озброєний нейтралітет, двосторонні безпекові механізми, а також асиметрична модель.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.