Новини

ІСП на міжнародній конференції для аналітичних центрів

04:58 04.12.14
Експерти Інституту світової політики взяли участь у міжнародній конференції для аналітичних центрів, що відбулася 4 грудня у місті Києві.

Учасники заходу обговорили найактуальніші питання в роботі українських аналітичних центрів, зокрема взаємодію з органами влади, іншими замовниками аналітичної продукції та шляхи посилення впливу аналітичних центрів в Україні.

Директор ІСП Альона Гетьманчук виступила модератором першої панелі, присвяченій ролі аналітичних центрів у новому політичному середовищі.

Також для учасників конференції було організовано серію майстер-класів та презентацій кращих іноземних та українських практик.

Перший заступник директора ІСП Сергій Солодкий провів майстер-клас з налагодження ефективної комунікації зі ЗМІ.

Міжнародна конференція для аналітичних центрів відбулася у рамках «Ініціативи з підтримки аналітичних центрів», яка впроваджується МФ «Відродження» у партнерстві з Фондом аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Шведської агенції з міжнародного розвитку (SIDA).

Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.