Новини

ІСП розповів регіональним журналістам про переваги співпраці Україна–НАТО

11:01 24.12.14
Інститут світової політики організував 22 грудня неформальну дискусію з журналістами з різних регіонів України на тему: "Україна-НАТО: новий формат партнерства".

Участь у заході взяли заступник Посла Чеської Республіки в Україні Павел Бучек, директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Наталія Немилівська, генеральний продюсер “Ukraine Today” Тетяна Пушнова та експерти ІСП. Разом з регіональними журналістами вони обговорили очікування України від НАТО та можливі сфери співпраці.

Під час заходу було презентовано інфографіку та відеоролики про 4 практичні напрямки партнерства між Україною та НАТО.

Заступник Посла Чеської Республіки в Україні Павел Бучек, директор Інституту світової політики Альона Гетьманчук, директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Наталія Немилівська

Генеральний продюсер “Ukraine Today” Тетяна Пушнова

Захід проводився у рамках проекту "Партнерство має значення", що реалізується за підтримки Центру інформації та документації НАТО.

Зовнішньополітичний форум
21 грудня, напередодні Дня працівників дипломатичної служби України, ІСП проведе підсумкову дискусію у рамках проекту «Аудит зовнішньої політики України».
Що після Будапештського меморандуму?
5 грудня, в річницю підписання Будапештського меморандуму, Інститут світової політики проведе презентацію та обговорення дослідження ІСП щодо можливостей посилення безпеки України.
Як протидіяти агресії з обмеженими ресурсами: 10 рекомендацій
05 грудня, 2016
На основі дослідження «Безпека перехідного періоду. Як протидіяти агресії з обмеженими ресурсами» Інститут світової політики розробив десять рекомендацій, виконання яких сприятиме посиленню безпеки України.
Безпека перехідного періоду. Як протидіяти агресії з обмеженими ресурсами
05 грудня, 2016
Дослідження ІСП щодо безпекових можливостей України у межах п’яти моделей: співпраця з НАТО, регіональні безпекові утворення, озброєний нейтралітет, двосторонні безпекові механізми, а також асиметрична модель.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.