Новини

ІСП розповів регіональним журналістам про переваги співпраці Україна–НАТО

11:01 24.12.14
Інститут світової політики організував 22 грудня неформальну дискусію з журналістами з різних регіонів України на тему: "Україна-НАТО: новий формат партнерства".

Участь у заході взяли заступник Посла Чеської Республіки в Україні Павел Бучек, директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Наталія Немилівська, генеральний продюсер “Ukraine Today” Тетяна Пушнова та експерти ІСП. Разом з регіональними журналістами вони обговорили очікування України від НАТО та можливі сфери співпраці.

Під час заходу було презентовано інфографіку та відеоролики про 4 практичні напрямки партнерства між Україною та НАТО.

Заступник Посла Чеської Республіки в Україні Павел Бучек, директор Інституту світової політики Альона Гетьманчук, директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Наталія Немилівська

Генеральний продюсер “Ukraine Today” Тетяна Пушнова

Захід проводився у рамках проекту "Партнерство має значення", що реалізується за підтримки Центру інформації та документації НАТО.

Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.