Новини

Семінар "Як цікаво писати про ЄС" у Миколаєві

12:09 12.02.15
Інститут світової політики 11 лютого провів у Миколаєві навчальний семінар для журналістів з різних регіонів України про особливості висвітлення у ЗМІ європейської інтеграції України.

Семінар проводився в рамках проекту «Ширша інтеграція: ви формуєте майбутнє» за підтримки проекту “У-Медіа”, що реалізується Інтерньюз в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Мета проекту - поєднати зусилля професіоналів із Заходу і Сходу, Півдня і Півночі для розбудови успішної України.

Учасники семінару разом з журналісткою щоденної чеської газети «Lidové noviny» Kатеріною Сафаріковою обговорили труднощі проведення демократичних перетворень в Україні, переваги та виклики європейської інтеграції, особливості висвітлення цих процесів у ЗМІ.

Після закінчення семінару журналісти взяли участь у засіданні Стратегічного дискусійного клубу "ЄС, НАТО…Що посилить безпеку України?" за участі провідних українських експертів та дипломатів країн-членів ЄС.

Зовнішньополітичний форум
21 грудня, напередодні Дня працівників дипломатичної служби України, ІСП проведе підсумкову дискусію у рамках проекту «Аудит зовнішньої політики України».
Що після Будапештського меморандуму?
5 грудня, в річницю підписання Будапештського меморандуму, Інститут світової політики проведе презентацію та обговорення дослідження ІСП щодо можливостей посилення безпеки України.
Як протидіяти агресії з обмеженими ресурсами: 10 рекомендацій
05 грудня, 2016
На основі дослідження «Безпека перехідного періоду. Як протидіяти агресії з обмеженими ресурсами» Інститут світової політики розробив десять рекомендацій, виконання яких сприятиме посиленню безпеки України.
Безпека перехідного періоду. Як протидіяти агресії з обмеженими ресурсами
05 грудня, 2016
Дослідження ІСП щодо безпекових можливостей України у межах п’яти моделей: співпраця з НАТО, регіональні безпекові утворення, озброєний нейтралітет, двосторонні безпекові механізми, а також асиметрична модель.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.