Новини

Семінар "Як цікаво писати про ЄС" у Миколаєві

12:09 12.02.15
Інститут світової політики 11 лютого провів у Миколаєві навчальний семінар для журналістів з різних регіонів України про особливості висвітлення у ЗМІ європейської інтеграції України.

Семінар проводився в рамках проекту «Ширша інтеграція: ви формуєте майбутнє» за підтримки проекту “У-Медіа”, що реалізується Інтерньюз в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Мета проекту - поєднати зусилля професіоналів із Заходу і Сходу, Півдня і Півночі для розбудови успішної України.

Учасники семінару разом з журналісткою щоденної чеської газети «Lidové noviny» Kатеріною Сафаріковою обговорили труднощі проведення демократичних перетворень в Україні, переваги та виклики європейської інтеграції, особливості висвітлення цих процесів у ЗМІ.

Після закінчення семінару журналісти взяли участь у засіданні Стратегічного дискусійного клубу "ЄС, НАТО…Що посилить безпеку України?" за участі провідних українських експертів та дипломатів країн-членів ЄС.

Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.