Публікації

Як сприймають Україну британці?

02:11 07.07.15
Інститут світової політики публікує результати соціологічного дослідження серед громадян Великобританії щодо їхнього ставлення до України та її європейських прагнень.

Соціологічне опитування "Що думають громадяни ЄС про Україну" було проведено компанією TNS на замовлення Інститутом світової політики у шести найбільш чисельних країнах-членах ЄС . Презентація загальних результатів дослідження відбулася 24 червня у Києві. Пропонуємо вашій увазі результати опитування мешканців Великобританії.

Завантажити результати опитування у Великобританії (у великому розширенні) можна тут.

Результати опитування у Франції можна переглянути тут.

Загальні результати опитування у 6 країнах-членах ЄС (Іспанії,Італії, Великобританії, Польщі, Франції та Німеччині) доступні тут.

Дослідження було проведено у рамках проекту «Нова європейська політика: Заповнюючи прогалину в інформації», який здійснюється за підтримки проекту «Об'єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact Inc.

Всього було опитано 5 594 особи (віком від 16 до 54 років) у 6 найбільших за кількістю населення країнах ЄС: Великобританії, Іспанії, Італії, Німеччині, Польщі та Франції (це більше половини мешканців ЄС — майже 360 млн. осіб із загальної кількості в понад 500 млн.). Опитування проводилось методом Інтернет онлайн-омнібусу з 29 травня по 4 червня 2015 року.

Перспектива членства в ЄС для Грузії, Молдови та України: неможлива, забута чи прихована?
25 липня, 2016
Дискусійну записку підготували Леонід Літра, старший аналітик Інституту світової політики (Україна, Молдова) та Іване Чхіквадзе, менеджер програм з європейської інтеграції Фундації "Відкрите суспільство" (Грузія).
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.