Новини

Круглий стіл щодо національних меншин. Фоторепортаж

04:39 28.08.15
Інститут світової політики у партнерстві з Інститутом європейських політик та реформ (Кишинів) провів 26-27 серпня у Києві круглий стіл "Меншини та створення інклюзивного суспільства в Україні та Молдові".

Під час дводенного круглого столу експерти двох країн обговорили широке коло питань, пов’язаних з питанням національних меншинам. Зокрема, учасники зосередили свою увагу на проблемах інтеграції національних меншин, міжнародних практиках щодо захисту їх прав та самобутності, принципах інклюзивного суспільства, участі меншин у процесі прийняття рішень та політичному процесі, а також торкнулися питання формування національної стратегії щодо меншин у Молдові та Україні.

Учасниками заходу стали провідні українські та молдовські експерти з питань меншин, національної та мовної політики, зокрема Мартін Зіг, директор Інституту європейських політик та реформ, Руслан Станга, колишній радник прем'єр-міністра Молдови з питань меншин, Штефан Вольф, професор міжнародної безпеки в Університеті Бірмінгема, Валеріу Ківері, Інститут європейської політики та реформ, Наталя Беліцер, експерт Інституту демократії ім. П.Орлика, Володимир Кулик, провідний науковий співробіник Інституту політичних та етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса, НАУ України, Олена Захарова, директорка з аналітичної роботи та зовнішніх зв'язків Міжнародного центру перспективних досліджень, Влад Кулмінскі, колишній політичний радник прем'єр-міністра Молдови та ін.

Крім того, спеціально для участі у заході до Києва приїхали експерти з Харкова, Одеси, Чернівців та Херсону.

Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.