Новини

Експерт Інституту світової політики взяв участь у дискусії щодо результатів виконання проекту WOSCAP

04:33 25.01.17
Сергій Солодкий, перший заступник директора Інституту світової політики, взяв участь у порівняльному і комплексному аналітичному воркшопі: “Можливості ЄС щодо миробудівнитва та запобігання конфліктам за допомогою підходу “усе суспільство в цілому” (‘Whole-Of-Society Approach’).

Захід відбувався в університеті Утрехту з 18 по 19 січня 2017 року.

Консорціум проекту WOSCAP та члени Глобального партнерства з попередження збройних конфліктів з Малі, України та Грузії зібралися для обговорення вагомої емпіричної та аналітичної роботи, що була зроблена на основі кейс-стаді з різних країн, комплексних задач та кластерів.

Зокрема, учасники поділилися звітами про хід роботи та погодили внески до Заключного Звіту досліджень - аналіз емпіричних висновків на основі кейс-стаді з різних країн, кластерів та комплексних задач. Також було визначено ключові теми проекту: оцінка та визначення можливостей ЄС у використанні підходу "усе суспільство в цілому".

Першою метою проекту WOSCSP є оцінка минулих і поточних ініціатив ЄС та їх партнерів щодо миробудівництва та запобігання конфліктам. Така оцінка фокусується на можливостях ЄС у сферах багатосторонньої дипломатії, реформування сектору безпеки і реформи управління, включаючи порівняльний аналіз. Завдяки врахуванню діяльності на місцях за допомогою кейс-стаді, проект оцінює компетенцію ЄС щодо миробудівництва та запобігання конфліктам у реальному житті. Інститут світової політики виконав кейс-стаді на прикладі України.

По закінченню проекту консорціум має визначити конкретні рекомендації для розширення потенціалу ЄС у сфері миробудівництва.

Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.