Новини

Катерина Зарембо взяла участь у консультаціях щодо безпекової складової Європейської політики сусідства

03:32 06.02.17
31 січня 2017 року заступниця директора Інституту світової політики Катерина Зарембо взяла участь у консультаціях з громадянським суспільством “Огляд Європейської політики сусідства. Імплементування сфери безпеки” (Брюссель, Бельгія)

Консультації було організовано Європейським офісом співробітництва з питань миробудівництва на запит Європейської комісії та Європейської служби зовнішніх справ.

Катерина Зарембо представила українську точку зору на безпековий вимір ЄПС та розповіла про безпекові виклики для нашої країни та внесок Європейського Союзу в реформування сфери безпеки в Україні.

Також вона презентувала ключові висновки звіту “Оцінка діяльності ЄС із запобігання конфліктам та миробудівного втручання в Україні ", який був підготований Інститутом світової політики в рамках проекту "Горизонт 2020" "Все суспільство заради запобігання конфліктам і миробудівництва".

Метою проекту “Все суспільство заради запобігання конфліктам і миробудівництва” (WOSCAP) є розширення можливостей ЄС для імплементації засобів запобігання конфліктам і миробудівного втручання за допомогою стійких, всеосяжних та інноваційних цивільних засобів.

Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.