Новини

Два експерта ІСП увійшли до українсько-польського Форуму партнерства

05:08 07.02.17
Альона Гетьманчук, директорка ІСП, та Катерина Зарембо, заступниця директора, увійшли до українсько-польського Форуму партнерства.

7 лютого у Міністерство закордонних справ України відбулося установче засідання української частини Форуму.

Форум партнерства є механізмом двостороннього діалогу на рівні громадянського суспільства, який функціонує під патронатом міністрів закордонних справ України і Польщі.

Він має стати платформою для обміну думками з актуальних питань на рівні громадянського суспільства двох країн.

Українські учасники обговорили організаційні та змістовні аспекти діяльності Форуму.

Нагадаємо, про необхідність пожвавлення діалогу на рівні громадянського суспільства, зокрема щодо історичних питань, йшлося під час публічної дискусії "Як розмінувати українсько-польську історію?", організовану ІСП у грудні минулого року.

У листопаді ІСП презентував дослідження "Аудит зовнішньої політики: Україна-Польща" з рекомендаціями, як покращити взаєморозуміння та співпрацю між двома країнами.

Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.