Новини

ІСП долучиться до формування нової Громадської ради при МЗС

03:19 01.03.17
Директорка ІСП Альона Гетьманчук увійшла до ініціативної групи з формування нового складу Громадської ради при Міністерстві закордонних справ України.

На ініціативну групу покладено завдання підготувати та провести установчі збори з формування нового складу Громадської ради з урахуванням пропозицій інститутів громадянського суспільства.

Як відзначили в МЗС, Громадська рада має стати партнером Міністерства та дієвим механізмом підвищення ефективності зовнішньої політики України. Для цього нова Громадська рада повинна перетворитися на майданчик для діалогу МЗС із громадянським суспільством та експертним середовищем.

Яким чином і наскільки міжнародна допомога посилила обороноздатність України?
Інститут світової політики 27 квітня презентує аналітичну записку «Яким чином і наскільки міжнародна допомога посилила обороноздатність України?». Основні тези та висновки дослідження озвучить автор – Микола Бєлєсков, аналітик ІСП.
Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Європейська комунікація у новому регіональному безпековому контекстi
26 квітня, 2017
Публікацію підготовлено у рамках проекту “Підтримка Вишеградською четвіркою комунікаційної стратегії для Молдови, Грузії та України щодо реалізації Угоди про асоціацію та Угоди про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі», що здійснюється Асоціацією зовнішньої політики Молдови за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.