Публікації

Корекція курсу

11:59 03.03.17
Автор карикатури: Олег Смаль.

У США не вщухають дискусії щодо впливу Росії на президентські вибори та зв’язків команди Трампа з Кремлем. На тлі чергового скандалу через зустрічі новопризначеного генпрокурора США з послом Росії (про які він «забув» згадати під час слухань у Конгресі), з’явилося повідомлення про призначення Фіони Хілл, гострого критика Кремля, директором відділу Росії та Європи при Раді національної безпеки. Сам Трамп запекло заперечує будь-які зв’язки з Росією і обіцяє при потребі бути з Путіним жорсткішим, ніж Клінтон чи Обама.

Як відзначила Альона Гетьманчук у коментарі газеті "День", Росія є тією закордонною країною, яка визначила тональність першого місяця президентства Трампа, і через яку відбулась перша серйозна політична криза в адміністрації з відставкою радника з питань нацбезпеки Флінна.

«Загалом, той факт, що риторика нової адміністрації, її контакти, а також наміри щодо Росії залишаються під постійним двопартійним і медійним мікроскопом в США, грає Україні на руку. При таких розкладах Трамп ще може спробувати імплементувати елементи політики Russia first (спочатку Росія), але в нього вже точно не вийде імплементувати політику Russia only (тільки Росія). Ні «великої оборудки», ні виконання Мінських домовленостей в класичному путінському розумінні не відбудеться».

Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.