Анонси подій

Аудит зовнішньої політики. Індекс відносин. 3 випуск

04:07 19.04.17
TRUMAN Agency та Інститут світової політики презентують 25 квітня черговий випуск щоквартального аналітичного звіту "Аудит зовнішньої політики. Індекс відносин".

Презентація відбудеться на незвичній локації: у Національному військово-історичному музеї України. Адже спецтемою випуску є міжнародна підтримка та модернізація вітчизняної оборонної промисловості.

Окрім традиційної оцінки зовнішньої політики України за ключовими напрямами (ЄС, США, Китай, Росія), поговоримо про те, що стоїть на заваді створенню сучасного озброєння в Україні.

До участі у заході запрошені представники РНБО, Збройних Сил України, Укроборонпрому, Міноборони, українські експерти.

Захід відбудеться у Національному військово-історичному музеї України 25 квітня об 11.00 (адреса: вулиця Михайла Грушевського, 30/1).

Для акредитації просимо заповнити форму: https://goo.gl/J9He0J

Контактна особа: Тетяна Гайдук (+38 097 865 7343)

Яким чином і наскільки міжнародна допомога посилила обороноздатність України?
Інститут світової політики 27 квітня презентує аналітичну записку «Яким чином і наскільки міжнародна допомога посилила обороноздатність України?». Основні тези та висновки дослідження озвучить автор – Микола Бєлєсков, аналітик ІСП.
Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Європейська комунікація у новому регіональному безпековому контекстi
26 квітня, 2017
Публікацію підготовлено у рамках проекту “Підтримка Вишеградською четвіркою комунікаційної стратегії для Молдови, Грузії та України щодо реалізації Угоди про асоціацію та Угоди про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі», що здійснюється Асоціацією зовнішньої політики Молдови за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.