Новини

Інститут світової політики презентував фотопроект "Грузія 2000 vs Грузія 2011" в Одесі

10:39 15.04.11
Інститут світової політики за підтримки Посольства Грузії в Україні та Генерального консульства Грузії у м. Одеса відкрив фотовиставку "Грузія 2000 vs Грузія 2011".

Метою проекту є можливість занурити українців у дві грузинські реальності з різницею в десятиліття, показати, яких успіхів досяг Тбілісі в реформуванні країни за останні роки.

Віктор Шнінчак, голова наглядової ради Інституту світової політки, Сергій Солодкий, перший заступник директора ІСП, Сагалата Наталя, менеджер проектів ІСП, Зураб Квачадзе, Генеральний консул Грузії в Одесі (справа)

Для підготовки фотопроекту були запрошені відомі грузинські фотографи, роботи яких відображають реалії сучасної Грузії і Грузії десятирічної давності.

На більшості фотографій зафіксовані однакові місця різних часів. Серед відвідувачів були: Дмитро Волошенков, заступник голови Одеської обласної державної адміністрації, Олексій Гончаренко, заступник голови Одеської обласної ради, Сергій Черненко, перший заступник Одеського міського голови, Костянтин Ржепишевський, представник міністерства закордонних справ України та багато інших представників політичного та культурного життя, відомі громадські діячі, журналісти.

Урочисте відкриття відбулося 8 квітня. Виставка триватиме до 22 квітня в Арт-центрі Олександра Коробчинського за адресою: м. Одеса, вул. Пушкінська, 32

Віктор Шлінчак, Артур Коробчинський, власник "АРТ-центру Коробчинсьго"

Гості вечора

Віктор Шлінчак

Зураб Квачадзе

Дмитро Волошенков, заступник голови Одеської обласної державної адміністрації

Олексій Гончаренко, заступник голови Одеської обласної ради

Сергій Черненко, перший заступник Одеського міського голови

Костянтин Ржепишевський, представник міністерства закордонних справ України

Костянтин Ржепишевський, Тетяна Орєшина, директор каналу "ОК"

Грузинський танцювальний ансамбль "Сакартвело"

Перспектива членства в ЄС для Грузії, Молдови та України: неможлива, забута чи прихована?
25 липня, 2016
Дискусійну записку підготували Леонід Літра, старший аналітик Інституту світової політики (Україна, Молдова) та Іване Чхіквадзе, менеджер програм з європейської інтеграції Фундації "Відкрите суспільство" (Грузія).
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.