Новини

Інститут світової політики провів Сінема-Клуб

10:00 19.04.11
Інститут світової політики провів третій Сінема-Клуб грузинського кіно, під час якого було представлено фільм «Сонце несплячих» (режисер Теймураз Баблуані, 1992 рік).

Показ відбувся в посольстві Грузії в Україні, на нього завітали відомі експерти, політики, дипломати,журналісти, серед яких Володимир Огризко, Генадій Удовенко, Дмитро Видрін, Михайло Гончар,Ярабік Балаш, Алекса Чопівські, Віктор Чумак, Олександр Балануца та інші. Гостей привітав Надзвичайний та Повноважний посол Грузії в Україні Грігол Катамадзе.

Унікальна картина "Сонце несплячих" (точнішим був би переклад "Сонце покійних ") знімалася з перервами протягом "біблійних семи років" - з 1985 по 1992 рік, і вона стала немов метафоричним підсумком як усього радянського кінематографа, так і соціалістичного способу життя.

В картині розказано не просто про батька і сина, які по-різному виражають свій бунт проти згубної системи, але і про "зв'язок часів, що розпався ". Це зворушлива і емоційно приголомшлива епітафія того, що було і вже не буде.

Захід відбувся в рамках панелі Україна-Грузія

Грігол Катамадзе, Надзвичайний та Повноважний посол Грузії в Україні, Віктор Шлінчак, голова наглядової ради Інституту світової політики, Віктор Чумак, директор Українського інституту публічної політики

Віктор Шлінчак, Ярабік Балаш, Голова Консорціуму, Програма підтримки організаційного розвитку, проект «Пакт Україна»

Грігол Катамадзе, Геннадій Удовенко, екс-міністр закордонних справ України

Володимир Огризко, екс-міністр закордонних справ України, Грігол Катамадзе

Дмитро Видрін, київський політолог та філософ

Альона Гетьманчук, директор Інституту світової політики, Алекса Чопівські, журналіст

Віктор Шлінчак

Володимир Огризко, Геннадій Удовенко

Михайло Гончар, керівник енергетичних програм центру "Номос"

Альона Гетьманчук, Віктор Чумак

Фото Наталії Сагалатої

Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.