Новини

ІСП презентував фотовиставку «Грузія 2000 vs. Грузія 2011» у Ялті

09:01 17.06.11
У Ялті 17 червня 2011 року відбулося офіційне відкриття фотовиставки "Грузія 2000 vs. Грузія 2011", організованої Інститутом світової політики за підтримки Посольства Грузії в Україні.

Спеціальний фотопроект дозволяє побачити дві реальності з різницею у десятиліття, відчути поклик Кавказу і подих грузинського вітру змін. Виставка успішно відбулася у Києві, Львові та Одесі, здобувши схвальні відгуки відвідувачів та поціновувачів фотомистецтва.

Серед відвідувачів виставки були: перший заступник голови Верховної Ради АР Крим Костянтин Бахарєв, депутат Ялтинської міської ради, голова Комісії з національних питань Анатолій Мирзоян, Генеральний консул Грузії в м. Одеса Зураб Квачадзе, професор, доктор, завідуючий кафедрою Державного національного університету ім. Вернадського Володимир Козарин, почесний громадянин АР Криму, заслужений працівник України та Грузії, директор Ялтинської філармонії, лауреат Державної премії, почесний консул Грузії в м. Ялта Елгуджа Кепуладзе, відомі громадські діячі, художники, митці, журналісти.

Голова наглядової ради Інституту світової політики Віктор Шлінчак

Директор Інституту світової політики Альона Гетьманчук

Перший заступник голови Верховної Ради АР Крим Костянтин Бахарєв

Депутат Ялтинської міської ради, голова Комісії з національних питань Анатолій Мирзоян

Генеральний консул Грузії в Одесі Зураб Квачадзе

Професор, доктор, завідуючий кафедрою Державного національного університету ім. Вернадського Володимир Козарин

Почесний громадянин АР Криму, заслужений працівник України та Грузії, директор Ялтинської філармонії, лауреат Державної премії, почесний консул Грузії в м. Ялта Елгуджа Кепуладзе

Виставка триватиме з 17 червня по 1 липня 2011 року за адресою м. Ялта, вул. Сєчєнових, 3, Галерея "АртУсадьба"

Фото Наталії Сагалатої та Олесі Клюй

Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.