Новини

ІСП презентував ТОП-30 асоціацій з Україною у регіоні

12:40 22.06.11
В Інституті світової політики 22 червня відбулася презентація рейтингу «М’яка сила України: ТОП-30 асоціацій з Україною у регіоні».

Рейтинг підготовлено за результатами експертного опитування у шести країнах: Польщі, Білорусі, Росії, Грузії, Румунії, Молдові.

Презентуючи рейтинг Альона Гетьманчук, директор Інституту світової політики зауважила, що ІСП прагнув досягти максимальної об'єктивності, залучивши до проекту експертів з різними політичними поглядами та переконаннями.

Катерина Зарембо, заступник директора Інституту політики, оголосила результати рейтингу, до якого увійшла п'ятірка найбільш популярних асоціацій з Україною в кожній з шести країн.

На презентації були присутні представники дипломатичних місій країн, експерти, представники Міністерства закордонних справ, журналісти.

З повним текстом презентації можна ознайомитися тут.

Захід відбувся в рамках проекту "М'яка сила України як інструмент ефективної зовнішньої політики", що здійснюється Інститутом світової політики за підтримки проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER) що фінансується Агенцією з Міжнародного Розвитку США, та виконується Pact, Inc в Україні.

Альона Гетьманчук, директор Інституту світової політики

Віктор Шлінчак, голова Наглядової ради Інституту світової політики

Катерина Зарембо, заступник директора Інституту світової політики

Іон Стевіле, Посол Молдови в Україні

Вольф Дітріх Хайм, Посол Австрії в Україні

Гела Думбадзе, старший радник, посольство Грузії в Україні

Кітаде Дайске, Аташе, посольство Японії в Україні

Ірина Озимок, заступник директора представництва АДЕТЕФ в Україні

Вадим Трюхан, МЗС

Фото Наталі Сагалатої

Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.