Новини

ІСП презентував фотопроект "Грузія 2000 vs Грузія 2011" в Донецьку

12:04 25.11.11
У четвер 24 листопада Інститут світової політики відкрив фотовиставку "Грузія 2000 vs Грузія 2011" в Донецьку.

Спеціальний фотопроект дозволяє побачити дві реальності з різницею у десятиліття, відчути поклик Кавказу і подих грузинського вітру змін. Виставка була успішно презентована в семи містах України, зокрема помилуватися художніми фото мали змогу мешканці та гості Києва, Львова, Одеси, Ялти, Дніпропетровська, Харкова та Донецька.

Першими відвідувачами виставки були представники місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники ділових кіл Донецька та Донецької області, художники, письменники, громадські діячі, журналісти.

Віктор Шлінчак, голова Наглядової ради Інститутy світової політики та Альона Гетьманчук, директор Інституту світової політики

Олександр Лук'янченко, голова Донецької міської адміністрації

Зураб Квачадзе, генеральний консул Грузії в Донецьку

Андрій Анісімов, начальник управління зовнішньо-економічних зв'язків Донецької обласної адміністрації

Владика Варнава та Юрій Церетелі, засновник ПВП "ГОРНЯК-95"

Олександр Лук'янченко

Команда ІСП та гості виставки

Виставка триватиме за адресою: м. Донецьк, вул. Челюскінців, 189, художньо-виставковий центр Арт-Донбас

Зовнішньополітичний форум
21 грудня, напередодні Дня працівників дипломатичної служби України, ІСП проведе підсумкову дискусію у рамках проекту «Аудит зовнішньої політики України».
Аудит зовнішньої політики «Україна-Литва»
Інститут світової політики та Посольство Литовської Республіки організовують 13 грудня публічні дебати, присвяченні українсько-литовським відносинам, приурочені до 25-річчя відновлення дипломатичних відносин між Литвою і Україною.
Як протидіяти агресії з обмеженими ресурсами: 10 рекомендацій
05 грудня, 2016
На основі дослідження «Безпека перехідного періоду. Як протидіяти агресії з обмеженими ресурсами» Інститут світової політики розробив десять рекомендацій, виконання яких сприятиме посиленню безпеки України.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.