Новини

В Одесі відбувся «Вуличний євроуніверситет». Фоторепортаж

11:03 27.05.13
Тисячі одеситів стали гостями виставки карикатур, організованої Інститутом світової політики. Захід проходив у Міському саду на Дерибасівській вулиці упродовж двох днів – 25 та 26 травня 2013 року.

Інститут світової політики висловлює особливу подяку Надзвичайному і Повноважному Послу Франції в Україні Алену Ремі, який взяв участь в одеському заході.

Посол Франції в Україні Ален Ремі та директор ІСП Альона Гетьманчук

На виставку також завітав спеціальний представник ОБСЄ з питань тривалих конфліктів Андрій Дещиця.

Костянтин Ржепішевський, представник МЗС України в Одесі, Альона Гетьманчук та Андрій Дещиця, спеціальний представник ОБСЄ з питань тривалих конфліктів

Нагадаємо, перший "Вуличний євроуніверситет" відбувся в Києві 18 травня, 2013 року на Михайлівській площі.

Команда ІСП та представниці Global Reporting і Swedish Institute

Фото Дмитра Хорошаєва

«Вуличний євроуніверситет» – метафорична назва публічних заходів, під час яких лідери громадської думки, експерти з відповідної теми мають змогу напряму спілкуватися з пересічними громадянами. У рамках «Вуличного євроуніверситету» відбуваються виставки карикатур, які охоплюють найбільш значущі проблеми європеїзації. Вони зображують дві реальності в понад двадцяти сферах соціального, економічного, політичного життя в Україні та ЄС.

Захід відбувся в рамках проекту "М'яка сила України в Євросоюзі", який виконується за підтримки проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що реалізується Pact в Україні та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Проект «Вуличних євроуніверситеті» також підтриманий Global Reporting та Swedish Institute.

ІСП висловлює вдячність Одеській міській раді за сприяння в проведенні «Вуличного євроуніверситету».

Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.