Новини

ІСП та Посол Євросоюзу представили виставку карикатур в Дніпропетровську

11:19 06.06.13
Інститут світової політики презентував «Вуличний євроуніверситет» у Дніпропетровську. Його офіційне відкриття відбулося 6 червня о 17:00 на Європейській площі.

Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінські, почесний гість виставки, урочисто відкрив захід Інституту.

До вашої уваги фоторепортаж першого дня виставки.

Ян Томбінськi, голова Представництва ЄС в Україні

Ян Томбінськi, Золтан Салаі, керівник відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні, Альона Гетьманчук, директор ІСП, Леонід Літра, старший аналітик ІСП, Сергій Солодкий, перший заступник директора ІСП

Нагадаємо, Інститут світової політики проводить серію «Вуличних евроуніверсітетов» у різних містах України – виставку карикатур про найсуттєвіші перешкоди на шляху європейської інтеграції. Малюнки ілюструють дві реальності у більш ніж двадцяти вимірах соціального, економічного, політичного життя в Україні та країнах ЄС. Мешканці українських міст, крім того, мають змогу поспілкуватися з експертами ІСП – поставити питання, які їх цікавлять в контексті європейської інтеграції держави.

Інститут світової політики висловлює особливу вдячність Дніпропетровській міській раді та Представництву Європейського Союзу в Україні

«Вуличний євроуніверситет» вже успішно відбувся в Києві та Одесі – виставку відвідали тисячі українців. Гостем експозиції в Одесі був також посол Франції Ален Ремі.

Захід відбувається в рамках проекту "М'яка сила України в Євросоюзі", який виконується за підтримки проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що реалізується Pact в Україні та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Проект «Вуличних євроуніверситеті» також підтриманий Global Reporting та Swedish Institute.

Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.