Новини

Вуличний євроуніверситет Інституту світової політики в Вінниці. Фоторепортаж

12:11 16.06.13
Інститут світової політики презентував «Вуличний євроуніверситет» у Вінниці. Його офіційне відкриття відбулося 14 червня на Театральній площі.

Нагадаємо, Інститут світової політики проводить серію «Вуличних євроуніверсітетов» - виставку карикатур про найбільш істотні проблеми європейської інтеграції.

Малюнки ілюструють дві реальності - українську та європейську - у більш ніж двадцяти вимірах соціального, економічного, політичного життя.

Під час презентації жителі міста зможуть безпосередньо поспілкуватися з відомими експертами, дипломатами.

Даний захід успішно відбувся в Києві (18-19 травня 2013), Одесі (25-26 травня 2013), Дніпропетровську (6-7 червня). Виставку відвідали Ален Ремі, посол Франції в Україні, Андрій Олефіров, заступник міністра закордонних справ України, Володимир Огризко, колишній міністр закордонних справ України, Костянтин Ржепішевський , представник МЗС України в Одесі, Андрій Дещиця, спеціальний представник ОБСЄ з питань тривалих конфліктів та інші.

Захід відбувається в рамках проекту "М'яка сила України в Євросоюзі", який виконується за підтримки проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що реалізується Pact в Україні та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Проект «Вуличних євроуніверситеті» також підтриманий Global Reporting та Swedish Institute.

Зовнішньополітичний форум
21 грудня, напередодні Дня працівників дипломатичної служби України, ІСП проведе підсумкову дискусію у рамках проекту «Аудит зовнішньої політики України».
Що після Будапештського меморандуму?
5 грудня, в річницю підписання Будапештського меморандуму, Інститут світової політики проведе презентацію та обговорення дослідження ІСП щодо можливостей посилення безпеки України.
Як протидіяти агресії з обмеженими ресурсами: 10 рекомендацій
05 грудня, 2016
На основі дослідження «Безпека перехідного періоду. Як протидіяти агресії з обмеженими ресурсами» Інститут світової політики розробив десять рекомендацій, виконання яких сприятиме посиленню безпеки України.
Безпека перехідного періоду. Як протидіяти агресії з обмеженими ресурсами
05 грудня, 2016
Дослідження ІСП щодо безпекових можливостей України у межах п’яти моделей: співпраця з НАТО, регіональні безпекові утворення, озброєний нейтралітет, двосторонні безпекові механізми, а також асиметрична модель.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.