Новини

"Вуличний євроуніверситет" в Маріїнському парку

04:38 17.06.13
ІСП представив експозицію малюнків "Є краща сторона Європи" у Маріїнському парку в Києві

Виставка карикатур "Є краща сторона Європи" була повторно презентована під час грандіозної події "У ритмі розвитку".

Роланд Ковач, офіційний представник Pact в Україні, Альона Гетьманчук, директор ІСП та Сергій Солодкий, перший заступник директора ІСП

Цього разу київська влада не чинила опору демонстрації виставки на відміну від презентації першого "Вуличного євроуніверситу", який, попри все, був вдало проведений на Михайлівській площі 18 травня, в День Європи.

"Вуличні євроуніверситети" відбулися в рамках проекту "М'яка сила України в Євросоюзі", який виконується за підтримки проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що реалізується Pact в Україні та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Проект «Вуличних євроуніверситетів» також підтриманий Global Reporting та Swedish Institute.

Зовнішньополітичний форум
21 грудня, напередодні Дня працівників дипломатичної служби України, ІСП проведе підсумкову дискусію у рамках проекту «Аудит зовнішньої політики України».
Аудит зовнішньої політики «Україна-Литва»
Інститут світової політики та Посольство Литовської Республіки організовують 13 грудня публічні дебати, присвяченні українсько-литовським відносинам, приурочені до 25-річчя відновлення дипломатичних відносин між Литвою і Україною.
Як протидіяти агресії з обмеженими ресурсами: 10 рекомендацій
05 грудня, 2016
На основі дослідження «Безпека перехідного періоду. Як протидіяти агресії з обмеженими ресурсами» Інститут світової політики розробив десять рекомендацій, виконання яких сприятиме посиленню безпеки України.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.