Новини

В ІСП відбулася відеоконференція з Надією Дюк

11:26 27.06.13
В Інституті світової політики 26 червня відбулася відеоконференція з віце-президентом Національного фонду на підтримку демократії (Вашингтон) Надією Дюк.

Під час відеоспілкування були обговорені питання гендерної рівності в Україні, виклики процесам демократизації в Україні, аспекти українсько-американської співпраці.

Так, пані Дюк підкреслила, що демократизація країни неможлива без повноцінного залучення жінок до політичного та економічного життя держави.

Надя Дюк ствердила: "Залучення жінок до політичного життя робить систему більш відкритою та прозорою" Це твердження перегукується з меседжем першого учасника проекту "Глобальний віртуальний форум жінок-лідерів", посла США з глобальних питань у справах жінок Мелан Вервієр: "Чим більше жінок на вищих щаблях влади, то менше корупції."

Також громадській діяч наголосила на двох фундаментальних аспектах, які потрібно розвивати та змінювати для посилення гендерної рівності, а саме на інституційному рівні шляхом законодавчих норм та трансформаціях у політичній культурі.

Відеоконференція проводиться в рамках проекту «Глобальний віртуальний форум жінок-лідерів» за підтримки Інтерньюз, Агентства США з міжнародного розвитку та Центру Карнегі (Вашингтон).

Лазоренко Олена Володимирівна, керівник Консультативної групи Жіночої професійної ліги

Метою проекту є обговорення питань гендерної рівності та сприяння більш активній участі українських жінок в політичному та суспільному житті.

У заході взяли участь українські політики, представники неурядових організацій, експерти та журналісти.

Зовнішньополітичний форум
21 грудня, напередодні Дня працівників дипломатичної служби України, ІСП проведе підсумкову дискусію у рамках проекту «Аудит зовнішньої політики України».
Що після Будапештського меморандуму?
5 грудня, в річницю підписання Будапештського меморандуму, Інститут світової політики проведе презентацію та обговорення дослідження ІСП щодо можливостей посилення безпеки України.
Як протидіяти агресії з обмеженими ресурсами: 10 рекомендацій
05 грудня, 2016
На основі дослідження «Безпека перехідного періоду. Як протидіяти агресії з обмеженими ресурсами» Інститут світової політики розробив десять рекомендацій, виконання яких сприятиме посиленню безпеки України.
Безпека перехідного періоду. Як протидіяти агресії з обмеженими ресурсами
05 грудня, 2016
Дослідження ІСП щодо безпекових можливостей України у межах п’яти моделей: співпраця з НАТО, регіональні безпекові утворення, озброєний нейтралітет, двосторонні безпекові механізми, а також асиметрична модель.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.