Новини

ІСП провів у Чернігові та Ніжині «Вуличний євроуніверситет». Фоторепортаж

10:28 19.08.13
Інститут світової політики за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» презентував 15-16 серпня 2013 року «Вуличний євроуніверситет» у Чернігові та Ніжині – виставку карикатур про переваги європейської інтеграції для України.

На відкритті виставки «Є краща сторона Європи» з лекцією на тему європейської інтеграції виступив почесний гість – заступник посла Великої Британії в Україні Мартін Дей. Основою виступу британського дипломата, стало роз’яснення переваг європейської інтеграції. Зокрема, важливу роль у цьому процесі, на думку пана Дея, відіграє підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. «Ми всі розуміємо що цей процес не може бути швидким: Москва, як кажуть, не одразу будувалась, потрібно бути терплячими. Але ми сприймаємо саміт у Вільнюсі і можливість підписання Угоди про асоціацію як перший, але не останній крок в напрямку євроінтеграції України», - підкреслив британській гість.

Мешканці Чернігова та Ніжина мали змогу поспілкуватися також із експертами ІСП – поставити питання, які їх цікавлять в контексті європейської інтеграції держави, директору Інституту Альоні Гетьманчук та першому заступнику директора Сергію Солодкому.

«Вуличні університети» вже були представлені в інших містах України: Києві, Одесі, Дніпропетровську та Вінниці. Малюнки, представлені на виставці, ілюструють дві реальності у більш ніж двадцяти вимірах соціального, економічного, політичного життя в Україні та країнах ЄС. Карикатури були створені відомими українськими художниками: Мариною Туровською, Костянтином Каланчевим Ігорем Бежуком та Олексієм Кустовським на замовлення Інституту світової політики.

«Вуличний євроуніверситет» – метафорична назва публічних заходів, під час яких лідери громадської думки, експерти з відповідної теми мають змогу безпосередньо спілкуватися з пересічними громадянами. У рамках «Вуличного євроуніверситету» проходить виставка карикатур, які охоплюють найбільш значущі проблеми європеїзації з відповідними коментарями.

місто Чернігів

ІСП висловлює подягку учням та вчителям "Євроклубу" спеціалізованої школи № 1 міста Чернігова, громадському об`єднанню "Жменя" та всеукраїнській громадянській кампанії "Євронаступ" за організаційну допомогу у встановленні експозиції в місті Чернігів.

місто Ніжин

ІСП висловлює подяку заступнику міського голови міста Ніжина Баранкову Олегу Григоровичу за допомогу в організації "Вуличного євроуніверситету" у Ніжині.

Інститут світової політики також висловлює подяку Центру європейської інформації у Чернігові, який є партнером проекту "Вуличний євроуніверситет". Центри європейської інформації сприяють проведенню "Вуличних євроуніверситетів" у регіонах.

Захід відбувається за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Проект «Вуличних євроуніверситетів» раніше був підтриманий USAID, UNITER, Pact, Global Reporting та Swedish Institute.

Аудит зовнішньої політики. Рекомендації до Стратегії зовнішньої політики
21 грудня, 2016
Висновки та рекомендації, викладені у цій публікації ІСП, базуються на аналізі двосторонніх відносин України з 17 країнами, низці опитувань ключових стейкхолдерів, а також загальнонаціональному опитуванні громадян.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.