Новини

ІСП провів у Сумах та Конотопі «Вуличний євроуніверситет». Фоторепортаж

07:39 30.08.13
Інститут світової політики за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» презентував 29-30 серпня 2013 року «Вуличний євроуніверситет» у Сумах та Конотопі – виставку карикатур про переваги європейської інтеграції для України.

На відкритті виставки «Є краща сторона Європи» з лекцією на тему європейської інтеграції виступив почесний гість – заступник посла Чехії Павел Бучек. Дипломат підкреслив наскільки важливо подолати у суспільстві апатію й налаштуватись на зміни. Також він зазначив готовність Європейського Союзу підтримати демократичні реформи в Україні: "Якщо Україна хоче змінюватись, ми готові допомогти".

Мешканці Сум та Конотопа мали змогу поспілкуватися також із експертами ІСП – поставити питання, які їх цікавлять в контексті європейської інтеграції держави, директору Інституту Альоні Гетьманчук та першому заступнику директора Сергію Солодкому.

«Вуличні університети» вже були представлені в інших містах України: Києві, Одесі, Дніпропетровську, Вінниці, Чернігові, Ніжині, Полтаві. Малюнки, представлені на виставці, ілюструють дві реальності у більш ніж двадцяти вимірах соціального, економічного, політичного життя в Україні та країнах ЄС. Карикатури були створені відомими українськими художниками: Мариною Туровською, Костянтином Казанчевим, Ігорем Бежуком та Олексієм Кустовським на замовлення Інституту світової політики.

«Вуличний євроуніверситет» – метафорична назва публічних заходів, під час яких лідери громадської думки, експерти з відповідної теми мають змогу безпосередньо спілкуватися з пересічними громадянами. У рамках «Вуличного євроуніверситету» проходить виставка карикатур, які охоплюють найбільш значущі проблеми європеїзації з відповідними коментарями.

Захід відбувається за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Проект «Вуличних євроуніверситетів» раніше був підтриманий USAID, UNITER, Pact, Global Reporting та Swedish Institute.

місто Суми

Народний депутат України Олег Медуниця відвідав "Вуличний євроуніверситет" та поспілкувався з експертами ІСП.

ІСП висловлює подягку учням та вчителям "Євроклубу" спеціалізованої школи № 17 міста Суми за організаційну допомогу у встановленні експозиції в місті Суми.

місто Конотоп

Інститут світової політики також висловлює подяку Центру європейської інформації у Сумах, який є партнером проекту "Вуличний євроуніверситет".Центри європейської інформації сприяють проведенню "Вуличних євроуніверситетів" у регіонах.

Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.