Новини

ІСП презентував у Кривому Розі «Вуличний євроуніверситет»

09:50 07.09.13
Інститут світової політики за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» презентував 6 вересня 2013 року «Вуличний євроуніверситет» у Кривому Розі – виставку карикатур про переваги європейської інтеграції для України.

На відкритті виставки «Є краща сторона Європи» з лекцією на тему європейської інтеграції виступив почесний гість – професор Києво-Могилянської академії Олексій Гарань. Експерт підкреслив, що Зона вільної торгівлі з декількома країнами – це нормальна практика розвинутих держав. Крім того, Олексій Гарань зазначив, що після підписання Угоди про асоціацію найшвидше адаптується до правил європейського ринку малий та середній український бізнес.

Мешканці Кривого Рогу мали змогу поспілкуватися також із експертами ІСП – поставити питання, які їх цікавлять в контексті європейської інтеграції держави, директору Інституту Альоні Гетьманчук та першому заступнику директора Сергію Солодкому.

«Вуличні університети» вже були представлені в інших містах України: Києві, Одесі, Дніпропетровську, Вінниці, Чернігові, Ніжині, Полтаві, Сумах, Конотопі. Малюнки, представлені на виставці, ілюструють дві реальності у більш ніж двадцяти вимірах соціального, економічного, політичного життя в Україні та країнах ЄС. Карикатури були створені відомими українськими художниками: Мариною Туровською, Костянтином Казанчевим, Ігорем Бежуком та Олексієм Кустовським на замовлення Інституту світової політики.

«Вуличний євроуніверситет» – метафорична назва публічних заходів, під час яких лідери громадської думки, експерти з відповідної теми мають змогу безпосередньо спілкуватися з пересічними громадянами. У рамках «Вуличного євроуніверситету» проходить виставка карикатур, які охоплюють найбільш значущі проблеми європеїзації з відповідними коментарями.

ІСП висловлює подяку заступнику голови Центрально-міської Районної у місті Кривий Ріг ради Гонченко Наталі та начальнику відділу з питань внутрішньої політики апарату міської ради і виконкому Медвідь Тетяні за організаційну допомогу у проведенні виставки.

ІСП також висловлює подягку учням та вчителям "Євроклубу" Центрально –Міського ліцею Кривого Рогу "Європа та ми" за активну участь у «Вуличному євроуніверситеті».

Захід відбувається за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Проект «Вуличних євроуніверситетів» раніше був підтриманий USAID, UNITER, Pact, Global Reporting та Swedish Institute.

Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.