Відео

ІСП провів публічні дебати "Аудит зовнішньої політики: Україна-Польща"
Інститут світової політики провів 11 листопада публічні дебати, присвячені українсько-польським відносинам. Під час дебатів Катерина ЗАРЕМБО, заступниця директора ІСП, презентувала дискусійну записку "Аудит зовнішньої політики: Україна-Польща".
ІСП провів міжнародний круглий стіл "Як розмінувати українсько-польську історію?"
2 грудня ІСП у партнерстві з Центром польських та європейських студій НаУКМА організував міжнародний круглий стіл щодо українсько-польського історичного діалогу у день офіційного візиту Президента України до Польщі.
ІСП провів публічну дискусію "Аудит зовнішньої політики: Україна-Литва"
13 грудня Інститут світової політики та Посольство Литовської Республіки провели публічну дискусію, присвячену українсько-литовським відносинам, приурочені до 25-річчя відновлення дипломатичних відносин між Литвою і Україною.
Зовнішньополітичний форум (панель 2)
21 грудня, напередодні Дня працівників дипломатичної служби України, ІСП провів підсумкову дискусію у рамках проекту «Аудит зовнішньої політики України». Друга панель. РЕЦЕПТ УСПІХУ – РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОЇ ЗОВНІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ
Зовнішньополітичний форум (панель 1)
21 грудня, напередодні Дня працівників дипломатичної служби України, Інститут світової політики провів підсумкову дискусію у рамках проекту «Аудит зовнішньої політики України». Панель 1. Від ad hoc дипломатії до проактивної зовнішньої політики: Україна у світовому порядку денному
Аудит зовнішньої політики
Масштабний проект, ініційований та реалізований Інститутом світової політики у 2016 році. Що вдалося зробити лише за 10 місяців дивіться у короткому відео...
Запрошення до участі: Навчання для журналістів з висвітлення питань, пов’язаних з ЄС
Центр євро-атлантичної інтеграції та демократії (аналітичний центр у Будапешті) разом з Інститутом світовoї політики організовують навчальну програму, що дозволить молодим українським журналістам поглибити розуміння питань і процедур, пов’язаних з ЄС.
Підписатися на новини ІСП
×
Підписатися на новини ІСП
Якщо ви бажаєте отримувати на ваш e-mail новини ІСП, ви можете підписатися на розсилку. Листи будуть надходити, коли на сайті з`являться свіжі новини, але не частіше, ніж три рази на тиждень.
{bottom_video}