Інститут світової політики пілготував аналітичну записку «Твітер-дипломатія. Як новітні технології можуть посилити міжнародні позиції України?»Мета дослідження – наголосити на важливості застосування українськими дипломатами інструментів Твітер-дипломатії для поширення інформації, отримання реакції громадськості на неї, для зміцнення зв’язків країни з зовнішніми партнерами, а також для полегшення процесу комунікації всередині українського дипкорпусу.\
Упродовж останнього десятиліття Твітер-дипломатія розвивається шаленими темпами. Українська дипломатія вже зробила перші кроки у цій сфері, і тепер їй варто більш рішуче використовувати можливості, які надає електронна дипломатія. Українські дипломати мають застосовувати інструменти Твітер-дипломатії для поширення інформації, отримання реакції громадськості на неї, для міцнення зв’язків країни з зовнішніми партнерами, а також для полегшення процесу комунікації всередині українського дипкорпусу. Отже, формування політики заохочення дипломатів до використання засобів Твітер-дипломатії, розробка навчальних програм для засвоєння потрібних навичок, а також залучення організацій та громадян до обговорення питань зовнішньої політики має розглядатися як пріоритет. Особливо актуально це сьогодні, коли перед Україною стоять серйозні виклики на шляху побудови втабільного діалогу з міжнародними партнерами.
Повну версію дослідження українською та англійською мовами ви можете знайти тут
Тема коментаря
Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme.
Тема коментаря
Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme.