Інфографіка

o-00068310-a-00001968-1
Наслідки

17:46 10-3-2016

Карикатуру на замовлення ІСП підготував Олексій КустовськийПроект реалізyється за підтримки інформаційно-аналітичного агентства “Главком”\
“Я не визнаю ні провини, ні вироку, ні російського суду. У разі обвинувального вироку – апеляції не буде. Я хочу, щоб весь цивілізований демократичний світ зрозумів, що Росія – це країна третього світу з тоталітарним режимом та диктатором-самодуром, в якій плюють на права людини і міжнародне право”, – ці рядки з останнього слова Надії Савченко, яка вже понад 1,5 роки знаходиться у полоні Кремля.
Розв’язка вже близько – оголошення вироку призначено на 21 березня. Протягом останніх кількох днів відбулося десятки акцій у підтримку Надії Савченко. До закликів українців приєдналися відомі західні діячі і політики. Державний департамент США у незвично прямій для себе манері вимагає звільнити бранку негайно і без жодних умов. У Європарламенті готують «список Савченко»… Яким би не був вирок, а точніше рішення щодо долі Савченко, Кремлю не уникнути міжнародних наслідків цієї справи.
{1}