Інфографіка

b-00009360-a-00001612-1
Як сприймають Україну британці?

14:11 7-7-2015

Інститут світової політики публікує результати соціологічного дослідження серед громадян Великобританії щодо їхнього ставлення до України та її європейських прагнень.Соціологічне опитування “Що думають громадяни ЄС про Україну” було проведено компанією TNS на замовлення Інститутом світової політики у шести найбільш чисельних країнах-членах ЄС . Презентація загальних результатів дослідження відбулася 24 червня у Києві. Пропонуємо вашій увазі результати опитування мешканців Великобританії. \
Завантажити результати опитування у Великобританії (у великому розширенні) можна тут.
{1}
{2}
{3}
{4}
{5}
{6}
Результати опитування у Франції можна переглянути тут.
Загальні результати опитування у 6 країнах-членах ЄС (Іспанії,Італії, Великобританії, Польщі, Франції та Німеччині) доступні тут.

Дослідження було проведено у рамках проекту «Нова європейська політика: Заповнюючи прогалину в інформації», який здійснюється за підтримки проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact Inc.

Всього було опитано 5 594 особи (віком від 16 до 54 років) у 6 найбільших за кількістю населення країнах ЄС: Великобританії, Іспанії, Італії, Німеччині, Польщі та Франції (це більше половини мешканців ЄС — майже 360 млн. осіб із загальної кількості в понад 500 млн.). Опитування проводилось методом Інтернет онлайн-омнібусу з 29 травня по 4 червня 2015 року.