Інфографіка

b-00009420-a-00001622-1
Як сприймають Україну іспанці?

10:25 9-7-2015

Інститут світової політики публікує детальні результати соціологічного дослідження “Що думають громадяни ЄС про Україну?”Компанія TNS на замовлення ІСП провела соціологічне дослідження серед громадян шести найбільших за чисельністю населення країн-членів ЄС (Польщі, Іспанії, Італії, Німеччини, Франції та Великобританії) щодо їхнього ставлення до України та її європейських прагнень.\
Презентація загальних результатів дослідження відбулася 24 червня у Києві. Пропонуємо вашій увазі результати опитування мешканців Іспанії.

Завантажити повні результати опитування в Іспанії (у великому розширенні) можна тут.
{1}
{2}
{3}
{4}
{5}
{6}

Щоб переглянути результати опитування в інших країнах натисніть на назву країни: Франція, Великобританія, Німеччина.

Загальні результати опитування у 6 країнах-членах ЄС (Іспанії, Італії, Великобританії, Польщі, Франції та Німеччині) доступні тут.

Дослідження проводилося у рамках проекту «Нова європейська політика: Заповнюючи прогалину в інформації», який здійснюється за підтримки проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact Inc.

Всього було опитано 5 594 особи (віком від 16 до 54 років) у 6 найбільших за кількістю населення країнах ЄС: Великобританії, Іспанії, Італії, Німеччині, Польщі та Франції (це більше половини мешканців ЄС — майже 360 млн. осіб із загальної кількості в понад 500 млн.). Опитування проводилось методом Інтернет онлайн-омнібусу з 29 травня по 4 червня 2015 року.