Інфографіка

o-00027902-a-00001802-1
Як сприймають Україну нідерландці?

22:54 5-11-2015

Інститут світової політики публікує результати соціологічного дослідження “Що думають мешканці Нідерладнів про Україну?”Офіційна презентація результатів відбулася 4 листопада за участі дипломатів країн-членів ЄС, іноземних та українських експертів та журналістів. Окрім опитування у Нідерландах, було презентовано результати аналогічного опитування у Швеції (доступні тут) та результати унікального опитування “Як громадяни ЄС сприймають конфлікт між Росією та Україною?”, проведеного у восьми країнах-членах ЄС – Польщі, Іспанії, Італії, Німеччини, Франції, Великобританії, Швеції та Нідерландах.\
{1}
{2}
{3}
{4}
{5}
{6}
{7}
Соціологічне дослідження щодо сприйняття мешканцями ЄС України та війни на Донбасі було проведено компанією TNS на замовлення ІСП. Публікацію з повними результатами можна завантажити тут.
Результати опитування щодо сприйняття України у 6 найбільших за чисельністю країнах-членах ЄС (Іспанії, Італії, Великобританії, Польщі, Франції та Німеччині) також доступні тут.
Дослідження проводилося у рамках проекту «Нова європейська політика: Заповнюючи прогалину в інформації», який здійснюється за підтримки проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact Inc.