Інститут світової політики презентував 30 червня дослідження “Аудит зовнішньої політики: Україна-Італія”.Дискусійну записку щодо українсько-італійських відносин презентувала Катерина Зарембо, заступниця директора Інституту світової політики.Участь в обговоренні взяли українські та італійські дипломати, політики, представники експертної та бізнес спільнот, зокрема: Євген Перелигін, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Італії, Фабріціо Романо, Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні, Євгеній Єнін, заступник Генерального прокурора України з міжнародно-правової співпраці, радник-посланник Посольства України в Італійській Республіці (2014-2016), Василь Химинець, директор Першого європейського департаменту Міністерства закордонних справ України.
Повний текст записки доступний тут.
{1}
{3}
{4}
{5}
{8}
Проект “Аудит зовнішньої політики” є спробою провести детальну ревізію відносин України з її сусідами та ключовими партнерами. Унікальність записок ІСП полягає у тому, що експерти аналізують не лише рівень та зміст двосторонньої співпраці, а й виокремлюють наявні та потенційні ризики, пропонуючи шляхи їх нейтралізації. Кожна записка написана на основі низки інтерв’ю з українськими та іноземними дипломатами та експертами. Наша ціль – зробити аналіз максимально актуальним, а рекомендації – максимально корисними, детальними і чіткими.
Раніше ІСП презентував такі дискусійні записки у рамках проекту:
Україна-Німеччина: Як ситуативне партнерство перетворити на пріоритетне
Аудит зовнішньої політики: Україна-США
Аудит зовнішньої політики: Україна-Туреччина
Аудит зовнішньої політики: Україна-Угорщина
Аудит зовнішньої політики:Україна-Австрія
Аудит зовнішньої політики:Україна-Білорусь
Аудит зовнішньої політики:Україна-Франція
Аудит зовнішньої політики: Україна-Румунія
Публікація підготовлена у рамках проекту Інституту світової політики (ІСП) «Нова європейська політика: заповнюючи прогалини в інформації». Цей проект виконується за підтримки проекту «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). ІСП також висловлює свою вдячність “Чорноморському фонду для регіональної співпраці» Німецького фонду Маршалла (BST GMF).
Тема коментаря
Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme.
Тема коментаря
Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme.