Новини

Віктор Шлінчак
Голова правління ІСП прокоментував можливості Росії вплинути на українські вибори

13:18 21-2-2018

Москва вже продемонструвала свою здатність втручатися в будь-які процеси у світі. Путінський режим націлений на демонстрацію світу російської гегемонії, тому переговори з РФ нагадують “переговори з шулерами, які витягають щоразу інші карти”.

Про це у Страсбурзі в коментарі для Укрінформу розказав голова правління Інституту світової політики Віктор Шлінчак.

«Росія веде гібридну війну вже не перший рік, і якщо вона мала нахабство втручатися у вибори в США, це означає, що у неї немає будь-яких упереджень і будь-яких стопів. Тобто вона може впливати на будь-які процеси у світі, і вона це доводить щоденно», – прокоментував Шлінчак можливість втручання у майбутні вибори в Україні.

«Більше того, режим Путіна якраз націлений на те, щоб демонструвати світу цю російську гегемонію і демонструвати світу, що вони можуть перекреслювати будь-які міжнародні домовленості, будь-які переговори з ними нагадують переговори із шулерами, які витягають кожного разу інші карти», – сказав він.

За його словами, на сьогоднішній день важко робити прогнози, щодо наступних дій агрессора. Зокрема з огляду на те, що напередодні президентських виборів Росія “піднімає ставки”.

«Ми насправді не знаємо, що буде наступним, чи це будуть переговори, чи це буде вплив на вибори у Балканських країнах, чи це будуть впливи в інших речах, аж до воєнної агресії. Росія зараз вчергове вміло підвищує ставки. Вона це робить спеціально перед виборами президента, і я не здивуюся, якщо після виборів президента мало що зміниться в тактиці і поведінці Росії», – наголосив Шлінчак.