Новини

b-00054308-a-00001896
Публічні дебати у Хельсінкі про стан реформ в Україні

14:25 20-1-2016

20 січня Інститут світової політики спільно з Фінським інститутом міжнародних відносин організували публічні дебати “Стан реформ в Україні”.Учасники публічного обговорення у Фінському інституті міжнародних відносин зосередили свою увагу на кроках, які ще необхідно зробити задля створення здорової економіки та зрілої демократії.\
Зокрема, порушувалися такі питання: Чи здатна і готова українська влада здійснювати реформи? Чи готова вона боротися з корупцією та тиском олігархів? Чи підтримує українське населення необхідні зміни? Якими є найбільші загрози для процесу реформ? Що таке “третій Майдан” і чи може він відбутися? Чому представники громадянського суспільства не йдуть в Уряд? Наскільки стійкою є коаліція і чи можливі позачергові парламентські вибори вже цього року?

Спікери:
Дар’я Каленюк, виконавчий директор, Центр протидії корупції
Ірина Бекешкіна, директор, Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва

{1}
Модератор: Аркадій Мошес, програмний директор дослідницької програми «Європейська політика Східного сусідства та Росія» Фінського інституту міжнародних відносин (FIIA).
{3}
{2}
{4}
Фото: Mattias Lehtinen
Захід був проведений в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України», яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA).

ІСП вже провів аналогічні дебати у низці столиць країн-членів ЄС, а саме Римі, Берліні, Парижі і Відні. Дебати проводилися за підтримки програми “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), яка фінансується Агенцією з Міжнародного Розвитку США (USAID) та виконується Pact, Inc.