Проекти

b-00091360-a-00002093
Підтримка Вишеградською четвіркою комунікаційної стратегії для Молдови, Грузії та України

16:14 11-7-2016

Інститут світової політики спільно з партнерами з Польщі, Угорщини, Словаччини, Чехії, а також Грузії та Молдови при підтримці Вишеградського фонду здійснює проект «Підтримка Вишеградською четвіркою комунікаційної стратегії для Молдови, Грузії та України щодо реалізації Угоди про асоціацію та Угоди про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі».У рамках проекту аналізуються комунікаційні стратегії, які застосовуються в Україні для покращення обізнаності населення щодо Угоди про асоціацію та ПВЗВТ. До уваги беруться інформаційні кампанії, ініційовані урядовими інститутами, неурядовими організаціями, ЗМІ. 12 травня 2016 року Інститут організував робочий семінар, до участі в якому було запрошено представників уряду, неурядових організації, посольств, бізнесу та ЗМІ. Мета заходу – обговорити в колі експертів попередні результати дослідження і спільно визначити кроки, яких має вжити уряд для розробки ефективної комунікаційної стратегії та проведення якісної інформаційної кампанії щодо реалізації Угоди про асоціацію та ПВЗВТ.
Заключним етапом проекту буде презентація аналітичної записки в лютому 2017 р., яка врахує українські реалії та позитивний досвід країн Вишеградської четвірки в плані комунікування євроінтеграційного процесу та запропонує детальні рекомендації для покращення стратегії комунікації в Україні.
Проект «Підтримка Вишеградською четвіркою комунікаційної стратегії для Молдови, Грузії та України щодо реалізації Угоди про асоціацію та Угоди про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі» координується Асоціацією зовнішньої політики (Молдова) за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду. Погляди, виражені під час заходів та у публікаціях, відображають думки учасників/авторів і не обов’язково відображають погляди Міжнародного Вишеградського Фонду. Більше інформації про проект можна знайти на вебсайті проекту: www.communicating-europe.ape.md