Публікації

b-00056246-a-00001908
Моніторинг та оцінка імплементації Угод про асоціацію з ЄС

23:22 27-1-2016

Полісі-бріф старшого аналітикв ІСП Леоніда Літри, підготовлений на основі результатів обговорень під час конференції Форуму громадянського суспільства Східного партнерства на тему “Посилення участі ФГС СхП у процесі імплементації Угоди про асоціацію/Угоди про поглиблену і всеохоплюючу зону вільної торгівлі”.Мета цієї записки полягає у тому, щоб на основі наявних прикладів поділитися ефективними інструментами, що їх успішно використано у Молдові, Україні та Грузії, і надати рекомендації щодо вдосконалення певних аспектів роботи. Це дозволить досягнути більш ефективної імплементації Угоди про асоціацію, а також продемонструвати можливості для успішного моніторингу та оцінки процесу. Окрім того, в цьому документі досліджуються відносини між багатосторонніми національними платформами громадянського суспільства, утвореними в рамках ініціативи Східного партнерства, і двосторонніми платформами, утвореними в рамках Угоди про асоціацію. Понад те, будуть подані пропозиції і рекомендації, напрацьовані тематичними робочими групами під час конференції у Тбілісі.\
Завантажити публікацію українською мовою можна тут.

Текст також доступний російською.

Переклад здійснено у межах “Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України”, яку виконує Міжнародний фонд “Відродження” (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки посольства Швеції в Україні (SIDA).
Думки та позиції викладені у цій публікації є позицією Інституту світової політики та не обов’язково відображають позицію уряду Швеції.