Публікації

futsaau
Візитом у окупований Крим Собчак хоче легітимізувати вибори на півострові – голова правління ІСП

14:17 12-3-2018

Намір кандидата у президенти РФ відвідати окупований Крим з дозволу української влади є частиною стратегії Кремля з легітимізації виборів на півострові.

Про це заявив голова правління Інституту міжнародної політики Віктор Шлінчак у ефірі програми “Кисельов. Підсумки” на телеканалі “Прямий”.

“Для мене це в першу чергу елемент великої гри, яку затіяв Путін, і вона якраз є таким гвинтиком цієї гри. Всі прекрасно розуміють, що наявність нібито демократичного кандидата – це в першу чергу для того, щоб світ визнав, що вибори пройшли в Росії демократично, чесно і можна визнавати результати виборів. Враховуючи це, Собчак якраз є елементом виключно виборчої кампанії”, – заявив експерт.

Він нагадав, що Собчак не сказала однозначно, що Крим – це Росія, але вона і не сказала, що Крим – це Україна.

“Вона сказала, що кількість людей, росіян, які проживають на території Криму, у них треба запитати, де вони хочуть жити – в Україні чи в Росії. Я, може, не дослівно цитую цю цитату. Але це якраз показує, що вона більше схильна вірити в те, що рано чи пізно Крим буде російський, ніж український”, – зазначив Шолінчак.

Пропонуємо переглянути повне відео програми:

Опубліковано на сайті “Прямий