Публікації

Якою побачили Україну гості Євробачення 2017? Результати опитування

10:03 24-5-2017

Результати опитування іноземних гостей пісенного конкурсу Євробачення 2017, проведеного компанією GfK Ukraine на замовлення ІСП.

Завантажити публікацію можна тут.

Опитування закордонних візитерів Євробачення проводилося компанією GfK Ukraine у період з 9 по 13 травня 2017 року. Усього методом комп’ютеризованого особистого інтерв’ю було опитано 1060 респондентів віком від 18 років, які не є громадянами України і приїхали в Україну з нагоди проведення пісенного конкурсу «Євробачення 2017». Респондентів було обрано випадковим чином у Києві в місцях найбільшого скупчення цільової аудиторії: Міжнародний виставковий центр, фан-зони, що розташовані у центрі міста.

Це дослідження було презентовано в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст дослідження є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цього дослідження у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.