Віктор Шлінчак, засновник та голова правління Інституту світової політики – одного з провідних українських аналітичних центрів. Cпеціалізується на оцінках внутрішньо- та зовнішньополітичних процесів, а також дослідженні світового досвіду у сферах управління державою, антикорупційного законодавства, зовнішньої політики. Політичний журналіст з 20-літнім стажем. Також висвітлював події у «гарячих точках» в країнах колишньої республіки Югославія та Ізраїлі. Медіа-менеджер. Протягом п’яти років (2005-2010 pp.) очолював один з найбільших інформаційних холдингів України «Главред-медіа». З 2010 року – співвласник та керівник інформаційного агентства «Главком».
Євген Магда, директор Інституту світової політики. Кандидат політичних наук, доцент. У 1996 році закінчив з відзнакою Київський національний університет імені Тараса Шевченка, у 2006 році – захистив кандидатську дисертацію на тему «Регіональний конфлікт на Близькому Сході у глобальному контексті». Доцент Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського, де читає курси «Політконсалтинг, передвиборчі технології та політична реклама», «Діяльність медіа в умовах гібридної війни», «Міжнародний імідж України». Автор досліджень «Гібридна війна: вижити та перемогти» (Харків, 2015), «Гібридна агресія Росії: уроки для Європи» (Київ, 2017). Разом з Тетяною Водотикою написав книжку «Ігри відображень: якою Україну бачить світ» (Харків, 2016). У 2017 році у видавництві «Клуб сімейного дозвілля» вийшла книжка «Шостий. Спогади про майбутнє» – дослідження про українських президентів. З квітня 2017 року – член Громадської ради при МЗС України.
Микола Бєлєсков, заступник директора Інституту світової політики. У 2016 році здобув диплом магистра з відзнакою за спеціальністю «Міжнародні відносини». В цьому ж році розпочав роботу в Інституті світової політики. Автор досліджень про українсько-японські і українсько-британські відносини, військову допомогу Україні в умовах російської агресії, проблематику нейтралітету. Сфера досліджень: зовнішня політика великих держав, українсько-американські відносини, військовий вимір міжнародних відносин.
Тема коментаря
Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme.
Тема коментаря
Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme.