8-9 лютого Інститут світової політики організував візит експертів з Німеччини та Іспанії до Києва, які розповіли українським лідерам думок про особливості ведення інформаційної роботи в країнах-членах ЄС.До України прибули Ульріх Шпек, старший науковий співробітник Трансатлантичної академії у Вашингтоні, та Ніколас де Педро, старший науковий співробітник Барселонського центру міжнародних відносин (CIDOB).\
Європейські експерти зустрілися з українськими дипломатами, народними депутатами, урядовцями, експертами, журналістами та громадськими активістами.
{4}
Першою була зустріч із представниками МФ “Відродження”: Олександром Сушком, Євгеном Бистрицьким, Тарасом Качкою, Інною Підлуською, та Дмитром Шульгою.
{5}
Зустріч із Остапом Семераком, першим заступником голови Комітету ВРУ з питань європейської інтеграції, та Марією Іоновою, заступницею голови Комітету ВРУ з питань європейської інтеграції.
{1}Зустріч із Дмитром Кулебою, Послом з особливих доручень МЗС України.
{3}Зустріч із Наталією Попович, співзасновницею Українського кризового медіа-центру, Сергієм Сидоренко, редактор “Європейська правда”, та Тетяною Огарковою, журналісткою “Громадське ТБ”.
Окрім цих зустрічей, які проводилися у форматі “не під запис” задля забезпечення максимально відвертої розмови. Ульріх Шпек та Ніколас де Педро відвідали публічну дискусію “Україна-Німеччина: Як ситуативне партнерство перетворити на пріоритетне”, організовану ІСП 9 лютого. Під час заходу Альона Гетьманчук, директорка ІСП, та Сергій Солодкий, перший заступник директора ІСП, презентували своє дослідження українсько-німецьких відносин з одноіменною назвою.
{2}
У своєму виступі Ульріх Шпек озвучив власні рекомендації для посилення українсько-німецької співпраці. Зокрема, експерт порадив українській стороні не конценруватися на російському факторі і формулювати свій порядок денний у відносинах з Німеччиною.
{6}
У березні запланований ще один візит двох експертів з країн-членів ЄС, які розробляли рекомендації для посилення позицій України у боротьбі з російською пропагандою у ЄС.
Візит відбувся в рамках проекту “Робочий візит закордонних експертів до Києва з метою розвіювання міфів про Україну в Євросоюзі”. Ініціатива здійснюється у рамках проекту «Ініціативи з розвитку українських аналітичних центрів» Міжнародного фонду «Відродження» (IRF) у співпраці з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF), за фінансової підтримки посольства Швеції в Україні (SIDA).
Тема коментаря
Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme.
Тема коментаря
Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme.