Інфографіка

b-00042004-a-00001856-1
Карикатура тижня від ІСП: Як євроінтегрується Україна?

14:50 12-11-2015

Карикатуру на замовлення ІСП підготував Олег Смаль.Проект реалізовується за підтримки інформаційно-аналітичного агентства “Главком”.Вам не здається, що ми це вже бачили? Останніми тижнями безвізовий діалог став жертвою улюбленої гри України та ЄС: Київ займається імітацією реформ, а Брюссель – відсуває дедлайни і дає шанс усе виправити.

Інсайдерам добре відомо: Євросоюз дуже хоче дати політичний сигнал Україні у вигляді «добра» на скасування віз і навіть готовий трохи знизити рівень очікувань до ухвалюваних законів. Проте депутати Верховної Ради з котрої спроби лише сьогодні змогли прийняти закон про заборону трудової дискримінації, а низка ухвалених «антикорупційних» законів далекі від європейських стандартів.

Крізь шквал критики у бік Верховної Ради важливо пам’ятати: шлях до реформ тільки починається. Для громадянського суспільства важливо не тільки критикувати депутатів, але й лишати простір для співпраці у майбутньому. Антагонізація відносин між Радою та громадянським суспільством може призвести до чого завгодно, тільки не до поступу у європейській інтеграції.
{1}